درباره ما

 

گروه معماری و دکوراسیون کاج به عنوان یک تیم اجرایی از پی تا دکوراسیون داخلی ساختمان در شهر مهاباد تاسیس گردیده است. مدیران این مجموعه متخصصین سازه با تجربه شهر مهاباد هستند که با تکیه به الطاف الهی و پشتوانه علمی و با تجربه مهندسی، در گامی نو به صورت مشترک و با هدف انجام کار گروهی، قدم به ارائه خدمات اجرایی تخصصی ساختمان نموده­ اند.

حوزه فعالیت این تیم در ابتدا با اجرای نماهای سنگی ساختمان آغاز گردید و در ادامه با تفکر ارائه خدمات اجرایی ساختمان، قدم به عرصه خدمات پیمانکاری گذاشت. خدمات تعریف شده در این بخش شامل خدمات اجرایی پروژه­ های ساختمانی خصوصی و دولتی در زمینه­ های"ابنیه، تاسیسات، مقاوم­سازی و فن­آوری­های نوین صنعت ساختمان"می­باشد.

وجود کارنامه پربار، رزومه پویا و افتخارات متعدد همکاران این تیم و همچنین در اختیار داشتن نیروهای متخصص فنی و دانش آموخته دانشگاهی؛ توان فنی مجموعه را دو چندان افزایش داده و این تیم مهندسین مشاور و پیمانکار به جرات یکی از توانمندترین تیم های تخصصی طراحی و مجری سازه در سطح کشور می­باشد.

استفاده از تکنولوژی­ های روز و فن­آوری نوین در پروژه­ های انجام شده توسط همکاران مجموعه و همچنین انجام پروژه­ های خاص و پیچیده و بهره­ مندی از نرم افزارهای مهندسی روز دنیا و تجهیزات مدرن و پیشرفته از دیگر توانمندی­ های این مجموعه بوده که این تیم قطعاً پیشتاز در امر نوآوری در صنعت ساختمان خواهد بود.

لزوم اخذ رضایت­مندی کارفرمایان در ارائه یک برنامه کاری و زمانی منظم یکی از اهداف اصلی این مجموعه می­باشد. به یقین اجرای یک پروژه با کیفیت قابل پذیرش در زمان مشخص یکی از دغدغه­ های اصلی کارفرمایان و سرمایه­ گذارن در صنعت ساختمان می­باشد که این تیم با انجام پروژه­ ها در برنامه­ های زمانی جلوتر از برنامه پیش بینی شده به این هدف نزدیک شده است.

یکی دیگر از توانمندی­های این مجموعه امکان طراحی بهینه پروژه­ ها با توان طراحی دفتر فنی و مدیران مجموعه می­باشد که این امر سبب سرعت بخشیدن در امر اجرا و اقتصادی نمودن طرح را برای کارفرمایان فراهم نموده است. با این روش کارفرمایان از روش طرح و ساخت با هزینه حداقل در اجرا روبرو هستند که این امر دغدغه­ های اصلی ایشان را در امر طرح و ساخت مرتفع ساخته است.